Trouwen in Drenthe « Huwelijk

Trouwen in Drenthe

Gefeliciteerd met jullie trouwplannen. Er zullen nu veel vragen op jullie afkomen. Wanneer moet je in ondertrouw? Hoeveel getuigen mag je hebben? Welke trouwlocatie past bij ons? Wanneer en met wie ga je jouw droomjurk kopen? Veel is op huwelijk.nl te vinden. Toch blijft het leuk om lekker languit op de bank een trouwmagazine door te bladeren.

Trouwlocaties in Drenthe

Steeds meer bruidsparen kiezen er voor om te trouwen op een andere locatie dan het gemeentehuis. Het glossy magazine Huwelijk in Drenthe schenkt per gemeente ruimschoots aandacht aan deze alternatieve trouwlocaties.

Tips & trends

Daarnaast valt er natuurlijk het nodige te lezen over de nieuwste bruidsmodecollecties, tips en trends op de huwelijksmarkt, de trouwfotograaf en nog veel meer. Dit alles leesbaar, rijk geïllustreerd en fraai vormgegeven in inspirerende artikelen. Het magazine telt 60 pagina’s.

Dus trouwen jullie in Drenthe, bestel het magazine dan voor slechts € 4,75. Goed voor een paar avondjes ontspannen languit op de bank.

 

Reageren

Gerelateerde artikelen

Kinderboek over trouwen

Trouwboekje van Aaf Brandt Corstius

Boek: Trouwen doe je zo!

Boek: Huwelijksplanner

Gerelateerde bedrijven