Photobooth huren voor jullie bruiloft « Huwelijk

Photobooth huren voor jullie bruiloft

Wat is er leuker dan een (beschonken) selfie als aandenken aan een leuke avond? En dan niet zo’n halfdonker pixelig exemplaar op je smartphone, maar eentje die als een polaroid uit de photobooth komt.

Huur daarom een professionele photobooth voor op je bruiloft om gasten een uniek aandenken te geven. Iedere fotostrip bevat drie of vier foto's en wordt vooraf in jullie eigen stijl gegoten. De fotostrip wordt direct dubbel geprint, zodat je het bijvoorbeeld kunt inplakken in je gastenboek en eentje mee kunt geven als bedankje. Super leuk toch?!

Rutz zei:

Op zoek naar een schuldsaneringslening, een ongeborgde lening, een zakelijke lening, een hypotheek, een autolening, een studielening, een persoonlijke lening, een risicokapitaallening, enz.? Ik ben een particuliere kredietverstrekker en verstrek leningen aan bedrijven en particulieren met een lage en redelijke rente van 2%. Stuur een e-mail naar: christywalton355@gmail.com

Reageren

Gerelateerde artikelen

Photobooth huren Utrecht: herinneringen vastleggen met een glimlach

Photobooth props en achtergronden die perfect passen bij jullie trouwthema

Hoe een photobooth de sfeer op je bruiloft kan veranderen

Creëer blijvende herinneringen met een fotobooth op je bruiloft!

Gerelateerde bedrijven