Laat een aantal van jullie gasten zelf foto's maken met de zogenaamde weddingcamera's. Zorg er wel voor dat de toestellen verdeeld worden over de verschillende 'groepjes' gasten.
Mis niks van je eigen bruiloft
Aan het eind van de bruiloft verzamelen jullie (of de ceremoniemeester) de bruidscamera's. Na het ontwikkelen van het oldscool fotorolletje zul je zien dat je inderdaad niet overal bij bent geweest. Maar door de foto’s kunnen jullie alsnog lachen om de momenten van jullie vrienden en familie.
En dan plakken maar in een heus fotoalbum. Hoe vintage wil je het hebben. Dus mis niks met deze wegwerptoestelletjes. De weddingcamera's zijn eenvoudig te bestellen via Bol.com.
Rutz zei:
Op zoek naar een schuldsaneringslening, een ongeborgde lening, een zakelijke lening, een hypotheek, een autolening, een studielening, een persoonlijke lening, een risicokapitaallening, enz.? Ik ben een particuliere kredietverstrekker en verstrek leningen aan bedrijven en particulieren met een lage en redelijke rente van 2%. Stuur een e-mail naar: christywalton355@gmail.com