Gebruik een van de onderstaande opties om te registreren met een Hyves- of Twitteraccount. Dit is de snelste manier om een profiel aan te maken.

Icon_warningJe moet ingelogd zijn om te kunnen loven.

Magazine

Boek: Ja, ik wil! Maar wel op mijn manier

Boek: Ja, ik wil! Maar wel op mijn manier

donderdag 25 februari 2010

0

0

Jaikwil

Inspiratie voor het nuchtere bruidspaar Je zegt “ja” tegen elkaar, maar “nee” tegen een standaard bruiloft. Oldtimers, coverbands en partyboerderijen… het kan, maar het kan óók anders.

Wie de trouwdag echt naar eigen wens wil vormgeven, vindt in dit handzame boek veel handige tips. Zoals het zelf kiezen van een trouwambtenaar, cadeaus of geld voor een goed doel, tips voor de huwelijksnacht enzovoort.
Zoals een jawoord zonder poespas op dinsdagochtend. Een fusion-huwelijk tussen twee culturen. Een bruiloft met twee bruiden of twee bruidegoms. Van taart tot tafelschikking, het kan een stuk aparter. En in dit boek van Yvette van der Meer lees je hoe. Ook met exclusief recept van de piramidebruidstaart van chefkok Pierre Wind!
'Ja, ik wil! Maar wel op mijn manier' is een heerlijk boek voor moderne trouwlustigen. Een uitgave van Uitgeverij Appelmoes.

Meer boeken

Loven

Reacties op dit artikel:

Poll

Mijn bruidskapsel wordt verzorgd door

  • een windvlaag 19%  
  • mijn vaste kapper 25%  
  • een gespecialiseerde haarstylist 41%  
  • mijn creatieve moeder 12%