Trouwen bij Born to be Babs « Huwelijk

Born to be Babs

Beethovenlaan 42
2742 CH Waddinxveen

06 2309 2301
borntobebabs@gmail.com
www.borntobebabs.nl

Verbindingsmakelaar in ontroerend goed

Lieve bruidsparen in spé! Wat geweldig dat jullie elkaar gevonden hebben en jullie verbintenis willen bekrachtigen met een huwelijk of geregistreerd partnerschap!Born to be babs

Mijn naam is Marjan van Hessen en ik ben Born to be Babs

Wezenlijk contact maken, daar gaat het om. “Horen wat niet is gezegd en lezen wat niet is geschreven”; dat is mijn kracht, mijn manier om de verbinding te maken die nodig is om jullie ceremonie een extra dimensie te geven. Dat stukje extra waar “mijn” stellen altijd blij van worden.

Ik schrijf met nadruk “mijn” stellen, want als jullie voor mij kiezen weet je dat jullie tot en met de ceremonie even “van mij” zijn, ik jullie onder mijn hoede neem en jullie begeleid naar de grote dag. Daarna laat ik jullie in liefde los.

Een goede voorbereiding is het halve werk!

Een uitgebreid voorgesprek via Zoom (of een ander video platform) is een belangrijk onderdeel hiervan. Ik wil jullie leren kennen, weten wat voor jullie belangrijk is, met jullie meedenken en weten hoe jullie je ideale trouwdag zien. 

Daarna volgt een huisbezoek en eventueel één of meerdere vervolggesprekken. Daarnaast win ik graag informatie in bij de mensen die heel dicht bij jullie staan.Marjan van Hessen Babs

Hoe mooi is het om jullie kinderen een rol te geven tijdens de ceremonie!

Hebben jullie(bonus)kinderen? het is ontzettend leuk om ze actief onderdeel te laten zijn van de ceremonie! Hiervoor ontwerp ik een speciale kinderakte die door jullie kind/kinderen tijden het officiële tekenmoment mag worden getekend. een eigen unieke akte die niet in het gemeente-dossier verdwijnt maar met jullie mee naar huis gaat. Als herinnering aan deze bijzondere dag!

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer weten? Neem dan – uiteraard geheel vrijblijvend – contact met mij op. Mailen of bellen mag natuurlijk ook!

“Marjan is een geweldige en unieke Babs. Ze gaat vol passie te werk, achterhaald alle details en stopt er zoveel tijd in als nodig is. Hierdoor creëert ze een humoristische en tevens serieuze ceremonie waar onze wensen volledig in terug zijn gekomen. Marjan heeft hierdoor onze ceremonie specialer en compleet gemaakt! Bedankt Marjan”!

Gerelateerde artikelen

Kinderboek over trouwen

Oprecht verwonderd

Trouwen voor een dag

Met wie loop je naar het altaar?

Gerelateerde bedrijven