Trouwen bij Stichting Alde Fryske Tsjerken « Huwelijk

Stichting Alde Fryske Tsjerken

Emmakade 59
8921 AG Leeuwarden

058 2139666
info@aldefrysketsjerken.nl
www.aldefrysketsjerken.nl

Trouwen in een Alde Fryske Tsjerke

Van harte gefeliciteerd met uw voorgenomen huwelijk! Bij een trouwerij hoort een romantische en stijlvolle locatie. Wij helpen u graag aan een bijzonder adres, dat precies bij u past.  Vele van onze kerken zijn een officiële trouwlocatie voor het burgerlijk huwelijk.Alde Fryske Tsjerken

Wilt u trouwen in een klein, “smûk” (knus) kerkje?  Of juist in een wat grotere kerk, waar alle familieleden, vrienden en kennissen aanwezig kunnen zijn? Spreekt u uw ja-woord het liefst uit in een kerk op de hoogste terp van Nederland (Hegebeintum), of juist graag in een kerk middenin de bossen van Beetsterzwaag? Het kan allemaal. Onze kerken zijn een uitgelezen plek voor een romantische en onvergetelijke huwelijksviering.

Kijkt u vooral op onze site onder ’’trouwlocatie’’. Daar kunt u een keuze maken uit ons aanbod van kerken. Ook kunt u daar zien wat per kerk mogelijk is, van burgerlijk huwelijk tot kerkelijke inzegening,  receptie en huwelijksfeest.

Waarom kiezen voor een Alde Fryske Tsjerke?

  • Onze kerken bezitten een prachtig, fotogeniek interieur, dat uw trouwfoto’s nog mooier zal doen uitkomen.

  • De kerken zijn allemaal gelegen in een karakteristieke Friese omgeving met schitterende vergezichten.

  • Zowel het interieur als het exterieur van de kerken draagt bij aan een stijlvolle trouwdag.

  • Er is altijd een horeca gelegenheid in de buurt.

  • Al onze kerken zijn (Rijks)monumenten, u kiest voor een locatie met een bijzondere historie.

Alde fryske Tsjerken trouwlocatie

Stichting Alde Fryske Tsjerken

Veel dorpen in Fryslân hebben een oude, beeldbepalende kerk. Lang niet altijd is er (nog) een kerkelijke gemeente die het voortbestaan en onderhoud van dat gebouw op zich kan nemen. De Stichting Alde Fryske Tsjerken zet zich al sinds 1970 in voor 54 prachtige kerken in haar bezit. Vele van deze kerken zijn een officiële trouwlocatie voor het burgerlijk huwelijk.

Fotografie: Johan Brouwer, Jason Stuurhaan

Gerelateerde artikelen

Tips bij buiten trouwen

Hoe verzorg je de garderobe tijdens jouw huwelijk?

Trouwen in Friesland

Zo kiezen jullie de ideale trouwlocatie

Gerelateerde bedrijven