Dark_loader
Persoonlijke polaroid als bedankje « Huwelijk
Large_yourphotoflyer

Persoonlijke polaroid als bedankje

Donderdag 12 mei 2011 door Huwelijk.nl team

Category_icon

Inspiratie

0

Reacties

“Yes I do” zullen de magische woorden zijn op jullie magische dag. Wat is er nu leuker om je gasten een origineel en blijvend souvenir mee te geven als aandenken aan jullie onvergetelijke dag.

Daarom heeft YourPhotoflyer een waanzinnig product op de markt gebracht. Het is dé ideale gadget voor op jullie huwelijk. Een persoonlijke herinnering voor jullie en een bijzonder bedankje voor jullie gasten. Het principe is simpel: een ‘polaroid’ foto in een zelf ontworpen hoesje.  
Immers: 1 polaroid zegt meer dan 1000 woorden.

Op Yourphotoflyer.com kun je nu je eigen photoflyer ontwerpen. Kies uit vele designs, kleuren en fonts of upload je eigen foto voor een extra persoonlijke touch. In 5 makkelijke stappen ontwerp en bestel je het doe-het-zelf pakket online voor maar 299,-. De flyers worden inclusief polaroids en camera binnen 2 weken bij je thuis bezorgd.

Ga naar www.yourphotoflyer.com en ga aan de slag.

 

Reageren

Gerelateerde artikelen

Gerelateerde bedrijven